Mag&Pie

poniedziałek, 3 października 2016

Jesienne wyprawy

- Mamuś chodź nazbieramy trochę jesieni do siatki :)
No to nazbierałyśmy.
Kolorowych liści malowanych słońcem i rosą o poranku, kilka łupinek kasztanów, garść nosków klonowych, kilka kamyków...

Takie nasze codzienne wyprawy do przedszkola :)


Autor: Nici-nie-zapomnienia o 10:00
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

Nici-nie-zapomnienia
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2019 (5)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (1)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2018 (16)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  lipca (4)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (2)
  • ►  2017 (8)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (2)
  • ▼  2016 (29)
    • ►  grudnia (7)
    • ►  listopada (9)
    • ▼  października (13)
      • Operacja
      • Nocne szczekanie
      • Notatka z historii architektury
      • SIAMA!
      • Taka ciemna noc
      • Nie umiem!
      • Hurra zaraz urodzinki!
      • Smutno mi Mamusia
      • Wkurzone niebo
      • Chmurowe statki
      • Dobre strony
      • Morskie Impresje
      • Jesienne wyprawy
Motyw Podróże. Obsługiwane przez usługę Blogger.