- Mamusiu mamusiu ja wzięłam tlosieczkę wody do zabawy dobzie?
- Żabciu znowu porozlewasz po dywanie... będzie mokra podłoga. Pobaw się w kuchni wodą.
- Mamuś ale ja nie mogę w kufni. Tam jest straśnie twarda podłoga! Dywan jest lepsi dla mojej pupy. Tak nie boli, jak siedzę!
:D
Księżniczka na ziarnku grochu :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz