Bunt pięciolatki to wyzwanie.
Serio! Serio na serio ;)
- Ale DLACZEGO nie rozumiesz, co mówię?
- Ale DLACZEGO muszę się teraz iść umyć?
- Ale DLACZEGO muszę umyć zęby?
- Ale DLACZEGO muszę iść spać?
- Ale DLACZEGO nie mogę ubrać TEJ sukienki? (letnia sukienka na ramiączkach)
- Ale DLACZEGO nie można ubrać w zimę sandałków?
- Ale DLACZEGO muszę zjeść chlebek, a nie mogę ciastek na śniadanie?
- Ale DLACZEGO trzeba jeść mięsko!?
- Ale DLACZEGO autobus na nas nie zaczeka?
- Ale DLACZEGO tak na mnie patrzysz?
- Ale DLACZEGO się na mnie denerwujesz? Przecież jestem DZIECKIEM!
- Ale DLACZEGO dziecko musi się słuchać rodziców? to strasznie nudne!
- A tak poza tym, dzisiaj z Wami nie rozmawiam!
:)
10 kilo cierpliwości poszukiwane!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz