Odpowiedź: Dziecię robi rączkami wycieraczki, albo wywraca talerzyk do góry nogami.
:D :D :D
Alusia poznaje świat i zaczyna nam pokazywać, że rozumieć "zasady" w nim panujące.
Najpiękniejsze jest szelmowskie spojrzenie pt. "wiem że nie wolno, ale i tak zrobię" ;)
Albo, gdy mówimy "nie nie nie", Ala kiwa głową i mówi "ta ta ta" (Alusiowe "tak").
Albo, gdy pokazuje paluszkiem, gdzie jest oko, nos, buzia...
O dziwo, uwielbia oko, bo wtedy, tak śmiesznie ludzie mrużą oko, gdy wceluje swoim małym paluszkiem ;)
Albo, jak chwyta za rączkę i biega po domu, jak lux torpeda.
Albo, jak wrzuca wszystko do wanny i próbuje ściągnąć ubranie, bo chce się kąpać.
Albo, jak idzie prosto do morza, nieważne, że ludzie na kocach po drodze - trasa wytyczona.
Albo, jak bawi się z dziećmi, ludźmi i nieważne w jakim języku mówią :)
Świat małego dziecka jest światem otwartym.
Nie zna granic.
Jedyną granicą jest zmęczenie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz