wtorek, 16 października 2018

Cebula na polu

Malwinka jadąc rankiem do przedszkola samochodem podziwia przez okno, jak rolnicy zbierają kapustę z pola, segregują ją do odpowiednich skrzyń/pojemników.
Rzucają ją po prostu do siebie.
- Ojej, tak wcześnie rano, a oni sobie bawią się cebulą na polu!!!

:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz